CALMA 65R

 • Kraunamos nuotraukos
  464900
  Į krepšelį 

  Gamintojas: HITZE

  Galingumas: 13,8 kW

  Gamintojas
  HITZE
 • Jūsų svajonių dydis
  Unikaliems interjerams reikalingi specialūs sprendimai. Pristatomas dujinio židinio CALMA modelis nuo pat pradžių buvo sukurtas investuotojams įgyvendinant projektus, kurie žavi savo elegancija ir dydžiu. Tik pas mus rasite paaukštintus stiklus, kurie yra didžiausia vizija to, kas svarbiausia – tikroviškos ugnies. CALMA serijos dujinis židinys – tai sprendimas, leidžiantis praturtinti stilingas svetaines, o platus galios diapazonas net ir dideles atviras erdves apgaubs malonia šiluma.

  Malonumas nereikalaujantis priežiūros

  CALMA dujinius įdėklus galima įsigyti tik pasirinktuose židinių salonuose, kad būtų garantuotas profesionalus patarimas ir montavimas net iš išskirtinių medžiagų. Lengvas naudojimas vienu nuotolinio valdymo pulteliu paskatins jus dažnai naudotis raminančia ugnies aura. Tai viskas, ko reikia kad megautis.

  CALMA dujiniai židiniai veikia su Smart House sistemomis ir rekuperacinėmis sistemomis.
   

  Kokybės garantija. Tu gali ją turėti.


  Neapsiribokite savo idealios atsipalaidavimo zonos vizijomis. Būkite įkvėpti ir kurkite. Pateikiame geriausią technologiją, kurios pagrindu rasite tvirtą statybinę medžiagą. Visa dujų automatika yra identiška žinomų olandų prekių ženklų židiniams. Tarptautiniai sertifikatai ir daugybė sudėtingų tyrimų procedūrų, kurias atlikome kurdami pasaulinio lygio gaminį, garantuoja jų patikimumą Vardan rūpinimosi oro kokybe, visi CALMA židiniai atitinka griežtus ekologinio dizaino 2022 direktyvos reikalavimus.


       Modelis

      CALMA 65R                 

      Galingumas                    

       7,4kW – 13,8kW  

      Svoris
      151/161 kg

      Dūmtraukio diametras

       150/100 mm

      Korpusas

      katilinis plienas

      Kuro rūšys

      G20 gamtinės dujos