KSW ALFA 9 kw

 • Kraunamos nuotraukos
 • KSW Alfa serijos katilai tiems, kas vertina klasikinį sprendimą. Jie išsiskiria paprasta konstrukcija už labai patrauklią kainą. Katilo KSW Alfa gamyba remiasi į konstrukciją patikrinta daugelio metų naudojimo.Atsižvelgiant i dabartinius standartus konstrukcija buvo tobulinta. Labai efektyvus katilas geriausia tinka šildyti mažus ir vidutinius pastatus(namai, garažai, sandėliai) Skirtas kurenti anglimis , bet galima efektyviai naudoti ir kitą kurą.

  Paprastas naudojimas.

  Paprasta konstrukcija praktiškai taip pat reiškia paprastą valdymą. Katilas turi platesnes patogesnes durelės, judantį ardyną. Dabar dar lengvesnis katilo valymas, katilo šone sumontuota rankeną, ja patraukus pelenai nubyra į peleninę.

  Ekonomiškumas.

  Klasikinis sprendimas buvo patobulintas, prailginant išmetamųjų dujų srauto dalį. Kaip rezultatas - mažesnės kuro sąnaudos.

  Tarnavimo laikas.

  PER EKO katilų gamyboje yra naudojamas aukštos kokybės plienas. Dvigubos suvirinimo siūlės užtikrina ilgalaikį sandarumą ir didesni atsparumą korozijai. Garantinis laikotarpis 10 metų siūlių sąndarumui, 6 metai šilumokaičio sąndarumui, 2 metai garantija dalims.

  Papildomos galimybės.

  Katilo konstrukcija galima sujungti su valdikliu ir ventiliatoriumi. Šie komponentai pagerina degimo kokybė, palaiko nustatytą temperatūrą vandens ir kontroliuoja oro tiekimą i degimo kamerą.