KSW ALFA PLIUS 40 kw

 • Kraunamos nuotraukos
  144000
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 40 kw

  Kuro tipas
  Kieto kuro
 • KSW ALFA serijos katilai su elektroninė valdymo sistema LOGIC tiems, kas vertina klasikinį sprendimą.Jie išsiskiria paparasta konstrukciją už labai patrauklią kainą. Katilo KSW Alfa gamyba remiasi į konstrukciją patikrinta daugelio metų naudojimo. Atsižvelgiant į dabartinius standartus konstrukcija buvo tobulinta. Labai efektyvus katilas geriausiai tinka šildyti mažus ir vidutinius pastatus (namai, garažai, sandėliai) Skirtas kurenti anglimis, bet galima efektyviai naudoti ir kitą kurą.

  Paprastas naudojimas.

  Paprasta konstrukcija praktiškai taip pat reiškia paprastą valdymą. Katilas turi platesnes patogesnes durelės, judantį ardyną. Dabar dar lengvesnis katilo valymas, katilo šone sumontuota rankeną, ją patraukus pelenai nubyra į peleninę.

   

  Ekonomiškumas.

  Klasikinis sprendimas buvo patobulintas, prailginant išmetamųjų dujų srauto dalį. Kaip rezultatas - mažesnės kuro sąnaudos , degimas iki 18 val. Elektroniis valdymas LOGIC reguliuoja siurblių ir ventiliatoriaus darbą, palaiko nustatytą vandens temperatūrą, kontroliuoja oro tiekimą į degimo kamerą.

  Tarnavimo laikas.

  PER EKO katilų gamyboje yra naudojamas aukštos kokybės plienas. Dvigubos suvirinimo siūlės užtikrina ilgalaikį sandarumą ir didesnį atsparumą korozijai. Garantinis laikotarpis yra 10 metų siūlių sąndarumui, 6 metai šilumokaičio sąndarumui, 2 metai garantija dalims.