KSW PRIMA 20 kw

 • Kraunamos nuotraukos
  135000
  Į krepšelį 

  Gamintojas: PEREKO

  Galingumas: 20 kw

  Gamintojas
  PEREKO
 • Didelė pakūra - ilgis iki 57 cm. Katilas buvo sukurtas taip, kad būtų galima lengvai jį valyti. Namatytas papildomas oro pūtimas. Tinka įvairus kuras - malkos, anglis, briketai. Automatinis valdymas kontroliuoja centrinio šildymo siurblį, karšto vandens siurblio darbą ir dirba su patalpos termostatu, užtikrina nuolatinį ir efektyvų ventiliatoriaus darbą. Elektroninis valdymas automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį, sumažinant arba padidinant srautą priklausomai nuo šilumos poreikio, tuo pačiu pratęsia katilo darbo laiką( tai yra katlo darbą su vienu įkrovimu) bei ženkliai sumažėja kuro sąnaudos.

  Tvirta konstrukcija.

  KSW PRIMA suprojektuotas siekiant patikimai ir veiksmingai tarnauti daugelį metų.Dvigubos suvirinimo jungtys užtikrina ilgalaikį sandarumą ir didesnį atsparumą korozijai. PER EKO katilų gamyboje naudojamas ypač aukštos kokybės plienas.

  Paprasta kasdieninė priežiūra.

  Kiekvienas katilas reikalauja kasdienės priežiūros. Taigi , PER EKO katilai yra labai patogus kasdieniniame naudojime. Katilas turi platesnės durelės, judantį ardyną. Dabar dar lengvesnis katilo valymas, katilo šone sumontuota rankeną,ją patraukus pelenai nybyra į peleninę.