PATIO

 • Kraunamos nuotraukos
  107500
  Į krepšelį 

  Galingumas: 8,2 kW

  Gamintojas: KRATKI

  Gamintojas
  KRATKI
 • Parametrai:

  • Aukštis 155,30 cm
  • plotis 48,2 cm
  • gylis 48,2 cm

   Patio yra stilingas dujų šildytuvas, kuris užtikrina šilumą ir šviesą visur, kur norime sukurti unikalią ir jaukią atmosferą. Jo unikali ypatybė - ugnis matoma iš keturių pusių. Dėl to tai yra unikali dujinė terasa arba sodo lempa. Šildytuvas pritaikytas kurenti SND dujomis (iš cilindrų: G30/30,50MBAR- propano/butano dujų mišiniu; G31/30,37 MBAR- propano dujomis).

  MODERNUS DIZAINAS

  ModernI "PATIO  išvaizda tinka bet kur. Šildytuvas gali būti elegantiškas puošimas namo terasoje arba sode. Jis taip pat gali būti naudojamas viešbučio ir restoranų industrijoje kaip įdomus valgomojo ir laisvalaikio erdvės priedas. Patraukli išvaizda ir maloni skleidžiama šiluma užtikrins didelį svečių kiekį namų soduose bei terasose, taip pat ir restoranuose tiek vasaros, tiek rudens vakarais.

  Natūrali ugnies vizija užtikrinama naudojant šiuolaikinį keraminį degiklį.

  "PATIO " neišskiria garsų ar kvapo. Jo veikimas neturi įtakos oro cirkuliacijai, o tai ypač svarbu alergiškiems vartotojams.

  Jis gali būti lengvai perkeltas į pasirinktą vietą, nes yra įmontuoti ratai. Ratai yra blokuojami. Įrenginys gali dirbti pilnu pajėgumu iki 30 valandų. Įrenginys skirtas 11 kg cilindrams.

  Stiklas neužrūksta. Šildytuvo paleidimas ir naudojimas yra paprastas.

  SAUGUMAS AUKŠČIAU LYGMENIU

  "PATIO" degina skystas dujas iš cilindro, kuris yra paslėptas korpuse. Stiklinė kamera apsaugo nuo tiesioginio sąlyčio su ugnimi. Tai leidžia mėgautis visiškai kontroliuojama liepsna.

  Stiklas, naudojamas šildytuve, yra ypatinga karščiui atspari keramika, kuri taip pat naudojama tradiciniuose židinio įdėkluose, kurie gali atlaikyti iki 800 laipsnių temperatūros. Apatinio prietaiso korpuso dalis yra pagaminta iš plieno, padengto milteliniu dažymu. Viršutinė šildytuvo struktūra užtikrina degimo ugnies apsaugą nuo vėjo. Be to, jis lygiai nukreipia skleidžiamą šilumą į keturias puses. "PATIO " yra įrengtas specialus sklendės vožtuvas, kuris, esant šildytuvo nugriovimui, automatiškai išjungia dujų tiekimą.. Įrenginys nepriklauso nuo elektros instaliacijos, todėl išsijungus elektros energijai jis apšvies terasą ar sodą.